Çok kırmızı olmuşsunuz, lezzetleriniz ve sunumuz ile kırmızı Urla’ya çok yakışmış,emeği olanları tebrik ederim.

Hayati Eroz

Hayırlı olsun bol kazançlı ve bereketli olsun

Ahmet Öztürk

Hayırlı olsun açıldığındaki damak tadının devamlı olması dilegi ile hayırlı bol kazançlar dilerim.

Mitat Kaya

Sevgiyle dokunmuş bir mekân
Ailecek içimize sinerek gidebildiğimiz nadir mekânlardan oldu. Güler yüzlü tecrübeli personel, kaliteli canlı müzik. İzmir de ocakbaşı favorim artık Kırmızı. Sunumlarına kattıkları sevgi ve ilgiliyi hissettim. Teşekkürler.

Serdar Köksal

Güzel hizmet
Mezeler de kebaplar da çok lezzetli, mekan şık ve temiz çalışanlar da güler yüzlü. Hesap da gayet makul geliyor

c_eNNN

Sadece Urla değil İzmir’de tek
Sadece Urla’nın değil İzmir’in ihtiyacı olan, kaliteli seviyeli ve çook lezzetli gerçek bir ocak başı nihayet açıldı. Standartların üzerinde bir yer. İzmir’deyseniz dahi kalkıp gitmeye kesinlikle değecek bir mekan.

Erkan G.

Urla’nın fikrimce en başarılı restoranlarından biri olarak görüyorum.Ocak başında oturmasıda keyifli,masalarda da.Etler başarılı ve leziz👍Yağlı karalarının müdavimi olduk diyebilirim. Adana,beyti,ciğer,içli köfte,mezeler hepsini tadımladım ve sonuç hepsi güzel😅Fiyatlar piyasa normallerinde.Tıka basa doyup mutlu ayrılacağınız nadide bir mekan. Hep böyle devam etmeniz temennim ile…

Berker Varlık

Ailece rahatlıkla gidebileceğiniz oldukça Nezih bir mekan biz ikinci kez eşimle evlilik yıldönümü için gittik. Özel bir akşam yemeği ya da normal zamanda rahatlıkla gidebileceğiniz ister günlük kıyafet ister özel giyim tercih edebileceğiniz, işletme ve servis çalışanlarının inanılmaz ilgisi var çok Güler Yüzlüler, işlerini çok iyi Takip ediyorlar size hiçbir rahatsızlık vermeden rahatsız edici bakışlarda bulunmadan masayı uzaktan takip edip hemen eksiklerinizi anında ve zamanlaması mükemmel bir şekilde masaya müdahale ediyorlar, et yemekleri kebaplar gerçekten mutfağı çok lezzetli fiyatlarıda Abartılı değil et yemekleri 50 ,60 ,70 civarlarında porsiyonları yeterli, alkol alacaksanız misal duble rakı 50 lira, Bir Kadeh Şarap 50 lira, o kadar sakin düzgün bir işletme ki Bence bir bayan bile tek başına gelip yemeğini yiyip gayet Nezih bir şekilde alkolünü alabilir hiçbir sıkıntı yaşamaz gelen diğer misafirler de zaten oldukça Düzgün insanlar, hijyen açısından da çok özenli ikinci gidişim 1 yıl önce gitmiştim kendilerini hiç bozma mışlar tuvaletleri çok temiz Orada bile kullanılan malzemeler kaliteli ve özenli, müzik sesi rahatsız etmiyor hafiften güzel tam yemekte sohbet edebileceğiniz tatlı eski parçalar çalıyorlar, kendine ait otoparkı var park etme probleminiz de yok, ara sokakta olduğu için çok kuvvetli şehir gürültüsü ve araba gürültüsünün olmaması çok büyük bir artı, kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Nihal Edrem

Harika bir yer. Urla’da yemek yenecek tek mekan.. Hizmet ve kalite mükemmel ötesi. Özellikle ahmet bey’in ilgi ve alakası ile daha da güzelleşen bir mekan. Etleri mezeleri kısaca herşey süper. Teşekkürler kırmızı ocakbaşı..

Murat E.

Adanasi efsane , pastırmalı humus gayet basarili. Ayrıca çok hoş bir şarap serisi sunuyorlar. Keyifli bir mekan ferah , müzikleri güzel rahatsiz etmiyor , arka fonda çalıyor.

Özgür Kaya

lezzetler tartışılmaz, acılı ezme bile o anda gözünüzün önünde yapılıyor. bu, adana’dan alışık oldugumuz ama adana dışında rastlamadığımız bir özen. içli köftesi lezzet bve sunum olarak içli köfte sevmeyenlere bile 5 tane yedirir. kebaplar mideyi yormayan, urla sıcağında bile yenebilir nitelikte. ambiyans güzeli adına yaraşır kırmızı bir ocakbaşında oturabilir, chief table deneyimi yaşayabilirsiniz. şarap/raki kadehleri özenle seçilmiş ve servisi hızlı, çalışanlar güleryüzlü ve ilgili. Urla’da başka Ocakbaşı olmamasına rağmen sanki rekabet içerisindeymiş gibi bir fine dining deneyimi sunuyorlar. teşekkürle kırmızı.

Can Citiroglu

Baştan sona tuvaletler de dahil olmak üzere çok temiz bir işletme. Lavabolarda diş fırçası da mevcut. Etler çok lezzetli,doyurucu. Kırmızı renkler de konsepte uygun. Alkol var, ailece gidebilirsiniz. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Serhat Davutoğlu