Kırmızı Ocakbaşı, özellikle havası ve kendine özgün yemekleriyle, hangi havada olursanız olun size en iyi gelen İzmir Ocakbaşı restoranları arasındadır.

Evlilik yıl dönümü, kutlama, kız kıza keyifli sohbet, dertlerin paylaşıldığı, güzelliklerin konuşulduğu, kalplere dokunan bir mekân arıyorsanız İzmir Ocakbaşı Restoranı; Kırmızı Ocakbaşı…

Sıkı dostlukların pekiştirildiği yerdir Kırmızı Ocakbaşı…

İzmir Ocakbaşı restoranları arasında kaliteli hizmeti sunan ve müşteri değerini bilendir Kırmızı Ocakbaşı…

İşin mutfağında çalışanlarımızın olduğu ancak yapılmasından sunumuna kadar siz misafirlerimizin görebileceği titiz çalışanlarıyla meşhurdur Kırmızı Ocakbaşı…

Lezzetleriyle İzmir Ocakbaşı restoranları arasında aranılan yerdir Kırmızı Ocakbaşı…

Mezelerimizden Hibeş, Antakyalı’yı İzmir Ocakbaşı restoranları arasında sadece tadabileceğiniz yerdir Kırmızı Ocakbaşı…

Aradığınız her türlü ve damak zevkinize hitap eden tatları bulduğunuz yerdir Kırmızı Ocakbaşı…

Lezzeti, huzuru, konforu, güveni, değeri gördüğünüz yerdir Kırmızı Ocakbaşı…

İzmir Ocakbaşı Restoranları arasında bütçenize ve ruhunuza iyi gelendir Kırmızı Ocakbaşı…

Aradığınızdan çok daha fazlasıdır Kırmızı Ocakbaşı…Tam da bu bu nedenlerle İzmir Ocakbaşı restoranları arasında hep biz varız.

İzmir Ocakbaşı

Kömür ateşinde gözünüzün önünde pişen etler, daha yemeğe başlamadan sizi mest edecek ritüellerden sadece bir tanesi! İşinin ehli amcalarımızın, abilerimizin şişleri çevire çevire yaptıkları şov ise birçok master şefe taş çıkartır. Bir kere o dumanın orada bir iki saatten fazla oturmak bile ayrı meziyet. Onların önünde saygıyla eğildikten sonra geçelim mekanlara. Ocakbaşını özel kılan birkaç şey vardır: iyi bir et, iyi bir meze ve samimi ortam.

Rezervasyon için tıklayınız.